Dozownik do wina One

Dyspenser do wina Winefit ONE

Dozownik do wina to rewolucyjne urządzenie dla świata gastronomii, stworzone w celu przechowywania, chłodzenia i serwowania wina bezpośrednio z butelki do kieliszka. Wino wewnątrz dozownika wina jest konserwowane poprzez wprowadzenie gazu obojętnego obecnego w butelce. Wszystko to umożliwia degustację większej ilości win w krótkim czasie, mając pewność, że zachowały one swoje pierwotne właściwości.

One to rewolucyjny dozownik do wina, który umożliwia dozowanie nieograniczonej liczby butelek na kieliszki dzięki innowacyjnej technologii Special Caps 2.0.

Wystarczy jeden ONE i specjalne nakrętki, aby dozować nieograniczoną liczbę butelek na kieliszki! Wystarczy zakupić zestaw Special Cap i można dozować dowolną butelkę przez szkło; wystarczy zdjąć nakrętkę z jednej butelki, umyć ją i włożyć do drugiej butelki, aby móc dozować.

Ekskluzywna technologia tworzy rewolucję w obsłudze wysokiej jakości wina na kieliszki, zapewniając najlepszy wynik przy minimalnej ilości miejsca.

INFORMACJE TECHNICZNE:

  • Wymiary: L 255 mm, P 386 mm, H 565 mm

  • Waga: 9 kg

  • Maksymalna średnica butelki: 108 mm

  • Maksymalna średnica otworu na butelkę: 28 mm, 33 mm

  • Maksymalna wysokość butelki: 350 mm

  • Autonomia: ok. 50 butli na 0,75 l na bombolę

  • Butla z argonem: argon Ø 70 mm, 0,95 l

  • Zasilanie: 110 V / 230 V – 50/60 Hz

  • Moc pobierana: 14 W

Przegląd informacji

Dozownik do wina to rewolucyjne urządzenie dla świata gastronomii, stworzone w celu przechowywania, chłodzenia i serwowania wina bezpośrednio z butelki do kieliszka. Wino wewnątrz dystrybutora wina jest przechowywane poprzez wprowadzenie gazu obojętnego znajdującego się w butelce. Wszystko to umożliwia degustację większej ilości win w krótkim czasie, mając pewność, że zachowały one swoje pierwotne właściwości.

USTAWIANIE DAWKI

Dzięki innowacyjnej klawiaturze możliwe jest ustawienie różnych dawek na szklankę, gwarantując wiele możliwości wyboru.

SPECJALNA NASADKA

Dzięki rewolucyjnej zakrętce i tylko jednemu urządzeniu można otworzyć nieograniczoną liczbę butelek o pojemności od 0,375 l do 1,5 l. Dzięki tej wyjątkowej technologii Winefit tworzy rewolucję w obsłudze wysokiej jakości wina na kieliszki, zapewniając najlepszy wynik przy minimalnej ilości miejsca.

DOSTOSOWANIE

Wersja podstawowa jest dostępna w różnych konfiguracjach, możliwe jest również umieszczenie marki na maszynie dla konkretnych działań komercyjnych.

PLUG & PLAY

Instalacja plug & play gwarantuje natychmiastowe użycie produktu. Wystarczy włożyć wtyczkę i kliknąć ON, aby dozować nieograniczoną liczbę butelek.

MINIMALNE WYMIARY GABARYTOWE

Niezwykle zredukowane wymiary produktu ONE pozwalają klientom na umieszczenie go w dowolnym miejscu.

DEKANTER

Dekanter Winefit zapewnia otwarty bukiet wina bez czekania na oczekiwany normalny czas dekantacji.