Dyspensery do piwa

  1. Home
  2. Oferta firmy
  3. Dyspensery do piwa

Dyspenser Beerjet jest dostępny w wielu wariantach.

W zależności od Twoich wymagań i zapotrzebowania – posiadamy odpowiedni dla Ciebie Beerjet. Niezależnie od tego czy chcesz wersję do zainstalowania czy wersję przenośną, małą lub dużą – wybierz swój Beerjet.

Oferta dyspenserów do piwa:

Beerjet może zrobić to, czego inni zrobić nie mogą.

Czym jest Beerjet? Jednym słowem: innowacją. Innowacyjny i w pełni zautomatyzowany system dozowania, który jest w stanie rozlać 6 x 0,5 l w 7 sekund – pięć i pół razy szybciej nic konwencjonalne ręcznie obsługiwane krany. Co więcej, to zawsze ta sama jakość. Zawsze ta sama szybkość i zawsze serwowana ta sama ilość. Od kufla po kubek jednorazowego użytku, od 0,2 l kufli do 1 l naczyń. I to wszystko za naciśnięciem jednego przycisku. Opatentowane i absolutnie unikalne na światowym rynku.

Rozmiar ze stylem – za naciśnięciem przycisku

Gdy wchodzą spragnione tłumy, wtedy Beerjet pokazuje swoją moc. Będziesz rozlewać szybciej niż Twoi klienci są w stanie wypić.
Kubki i szklane kufle

Jednorazowego czy też wielokrotnego użytku, nieważne: Beerjet może rozlać piwo do każdego rodzaju kufla czy kubka.

Małe i wielkie

Od 0,2 do 1 litra, od małego do wielkiego: z Beerjetem rozmiar naprawdę nie ma znaczenia.

Keg i tank

Beerjet dozuje z kega i tanka równie dobrze, niezależnie od operacji na wersji mobilnej czy stacjonarnej.

Beerjet jest wygraną dla każdego

Twoich klientów, Twoich pracowników i dla Ciebie. I z wszystkimi tymi zaletami, może zdecydowanie utrzymać płynące zyski:

Szczęśliwi klienci. Ponieważ Beerjet skraca czekanie

Nieistotne jak duże są tłumy. I jak wszyscy wiemy: Twoi klienci woleliby pić piwo niż na nie czekać.

Precyzyjne rozlewanie

Przelewanie? Nie ma szans! Z Beerjet, nalejesz precyzyjnie tyle piwa ile wskażesz w ustawieniach. I które jest zastosowane do każdego indywidualnego rozlania

Wzrost sprzedaży

Zamiast skupiać się na rozlewaniu piwa, Twoi pracownicy mogą lepiej zająć się obsługą Twoich klientów w tym czasie – i tym samym zwiększyć sprzedaż.

Proste do monitorowania

Beerjet zapamiętuje każde rozlewanie automatycznie w systemie, włączając w to przycisk piany. To sprawia, że jest łatwiejsze natychmiastowe sprawdzenie kosztów.

Intuicyjna obsługa

Praca z Beerjet jest tak prosta, że nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w obsłudze podobnych urządzeń. Wszyscy Twoi pracownicy będą w stanie obsłużyć Beerjet w mgnieniu oka.

Czyszczenie w zestawie

Zautomatyzowana operacja samooczyszczenia jest więcej aniżeli prosta: jest również zgodna z przepisami higieny i zapewnia konsekwentnie doskonałą jakość piwa.

6 piw w 7 sekund Moc zdefiniowana na nowo

  1. Automatyczny dyspenser Beerjet jest w stanie nalać do 6 piw jednocześnie i gdyby któreś z piw miało zostać zwieńczone dowolnej objętości pianą, wystarczy wcisnąć guzik.
  2. Rewolucyjny sprzęt do nachylania naczynia pod odpowiednim kątem Kubki lub kufle są napełniane pod odpowiednim kątem nachylenia. Tak jakby nalano piwo ręcznie z kranu.
  3. Ekran dotykowy Ekran pozwala Ci odczytać dane, zmienić ustawienia, wybrać wcześniej zdefiniowane programy – wszystko w jednym miejscu.
  4. Łatwa obsługa Beerjet startuje za przyciśnięciem guzika i automatycznie się oczyszcza po użyciu. Genialne, przejrzyste i proste.