Dyspensery do wina Evo Winefit

 1. Home
 2. Oferta firmy
 3. Dyspensery do wina
 4. Dyspensery Winefit
 5. Dyspensery do wina Evo Winefit

Dyspenser do wina Winefit EVO

Winefit EVO to najnowsza gama produktów przeznaczonych dla profesjonalistów, która doskonale łączy w sobie wszystkie zalety poprzednich serii z szeroką gamą innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Nowe urządzenie oferuje nieograniczone możliwości w zakresie sposobu serwowania wina na kieliszki, całkowicie eliminuje straty i pozwala zarządzać każdym aspektem maszyny EVO.

OPCJA SYSTEMU KART PRZEDPŁACONYCH I API

KONSERWACJA WIN MUSUJĄCYCH

KONSERWOWANIE WINA NIEMUSUJĄCEGO

INFORMACJE TECHNICZNE:

 • Zastosowanie: Konserwacja win spokojnych i musujących

 • Przechowywanie: 2 tygodnie

 • Zasilanie: 24 VDC

 • Moc: 90W

 • Wymiary (wys.): 51 X 27 X 30 cm

 • Waga: 10 kg

 • Dostarczone akcesoria:

  N°1 zewnętrzny zasilacz, N°6 korków do szampana, N°10 korków próżniowych. Reduktor ciśnienia do zewnętrznej butli gazowej (butla gazowa nie wchodzi w skład zestawu!)

  Dostępna wersja odpowiednia dla małej wewnętrznej butli gazowej

Innowacja jest kluczem

Winefit wprowadza innowacyjną opcję systemu płatności RFID, aby ułatwić zakup wina na kieliszki i zapewnić wyjątkowe i niepowtarzalne wrażenia z degustacji.

System jest podzielony na dwie główne metody zakupu: PREPAID CARD i DEBIT CARD:

Za pomocą karty Winefit PREPAID CARD można zdecydować, na których urządzeniach można dokonać płatności dzięki formatowaniu kodu dostawcy i identyfikatora podrzędnego.

Dzięki dołączonemu programatorowi i pobraniu naszej aplikacji Winefit można łatwo sformatować kartę. W ten sam sposób załadujesz swój kredyt, który będzie fizycznie obecny na karcie.

Płatność może następnie odbyć się bez konieczności połączenia z Internetem, maszyna działa w trybie offline.

Ponadto kartę można łatwo dostosować do własnych preferencji, umieszczając na niej logo restauracji, baru lub hotelu.

Technologia API umożliwia posiadanie karty, która komunikuje się bezpośrednio z serwerem lub systemem zarządzania, z którego już korzysta restauracja. Kredyt odbywa się online, a zatem urządzenie potrzebuje połączenia z Internetem, aby móc poprawnie dokonać płatności.

Będziesz mieć dwa różne sposoby korzystania z systemu API.

API WINEFIT daje możliwość decydowania, na których maszynach będzie działać dzięki formatowaniu Vendor i Sub ID. Dzięki programatorowi i aplikacji Winefit możesz łatwo sformatować swoje karty.
Dostarczona karta to ta z naszym logo, ale można ją łatwo dostosować; możesz wybrać jej projekt według własnych upodobań!

API GENERIC odpowiada dowolnej karcie lub urządzeniu RFID nadającemu się do odczytu maszynowego. Możesz używać kart swojego hotelu lub bransoletek swojej firmy, o ile są one zapisane na twoim własnym serwerze. W takim przypadku, bez konieczności formatowania, karta może być używana na dowolnym urządzeniu podłączonym do serwera lub systemu zarządzania.

Dozownik do wina to rewolucyjne urządzenie dla świata gastronomii, stworzone w celu przechowywania, chłodzenia i serwowania wina bezpośrednio z butelki do kieliszka. Wino wewnątrz dystrybutora wina jest przechowywane poprzez wprowadzenie gazu obojętnego znajdującego się w butelce. Wszystko to umożliwia degustację większej ilości win w krótkim czasie, mając pewność, że zachowały one swoje pierwotne właściwości.

EVO to najnowsza gama produktów Winefit przeznaczona dla profesjonalistów, która doskonale łączy w sobie wszystkie zalety poprzednich serii z szeroką gamą innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Nowe urządzenie oferuje nieograniczone możliwości w zakresie sposobu serwowania wina na kieliszki, całkowicie eliminuje straty i pozwala zarządzać każdym aspektem maszyny EVO.

Specjalny system zakrętek opatentowany przez Winefit, dzięki technologii SMART FLEX, zapewnia nieograniczoną koncepcję serwowania wina na kieliszki i pozwala uniknąć wszelkiego rodzaju konserwacji związanych z codziennym użytkowaniem.

SYSTEM PODWÓJNEJ TEMPERATURY

Dzięki opcji podwójnej temperatury można bezpiecznie przechowywać zarówno białe, jak i czerwone wina. Innowacyjny system pozwala na ustawienie dwóch różnych temperatur, co daje na przykład możliwość przechowywania najlepszych białych win po lewej stronie, a czerwonych po prawej. Twoje wina będą doskonale przechowywane!

BEZPIECZNY SYSTEM E-LOCK

Dzięki wyborczemu systemowi blokowania drzwi będziesz miał możliwość elektrycznego zamknięcia drzwi swojego Evo, gwarantując dostęp do maszyny i przechowywanych win tylko upoważnionemu personelowi, który posiada kod odblokowujący.

SPECJALNA ZAKRĘTKA

Specjalny system zakrętek opatentowany przez Winefit, dzięki technologii Smart Flextm, zapewnia nieograniczoną koncepcję przechowywania wina w kieliszku i pozwala uniknąć wszelkiego rodzaju konserwacji związanej z codziennym użytkowaniem.

BAZA DANYCH WIN ZAWSZE DOSTĘPNA

Prześlij swoją listę win i sprawdzaj ją w dowolnym momencie, nawet w trybie szybkiego dozowania. Wprowadź wszystkie informacje, które chcesz, wybierz koszt każdej dawki każdego wina w bazie danych i przypisz butelkę do pozycji, w której jest włożona.

WYŚWIETLACZ

Przyjazny dla użytkownika i atrakcyjny ekran dotykowy o przekątnej 5″ umożliwia interakcję z urządzeniem w celu zarządzania wszystkimi ustawieniami w najlepszy możliwy sposób.

OŚWIETLENIE RGB

Wnętrze jest oświetlone wielokolorową technologią LED.

PLUG & PLAY

Ewolucja w stosunku do poprzednich serii zapewnia instalację typu plug & play i natychmiastowe użycie urządzenia, co pozwala uniknąć wszelkiego rodzaju instalacji zbiornika gazu i problemów posprzedażowych związanych z wyciekiem gazu, a także dużą oszczędność miejsca.

PODWÓJNA BUTLA GAZOWA

Innowacyjny, opatentowany system Winefit przewiduje obecność dwóch butli wewnątrz maszyny. Evo korzysta z jednej butli w danym momencie, a po jej rozładowaniu automatycznie włącza się druga, co daje możliwość dokupienia butli, dzięki czemu maszyna jest zawsze gotowa do pracy.

PLUG & PLAY

Ewolucja w stosunku do poprzednich serii zapewnia instalację typu plug & play i natychmiastowe użycie urządzenia, co pozwala uniknąć wszelkiego rodzaju instalacji zbiornika gazu i problemów posprzedażowych związanych z wyciekiem gazu, a także dużą oszczędność miejsca.

PODWÓJNA BUTLA GAZOWA

Innowacyjny, opatentowany system Winefit przewiduje obecność dwóch butli wewnątrz maszyny. Evo korzysta z jednej butli w danym momencie, a po jej rozładowaniu automatycznie włącza się druga, co daje możliwość dokupienia butli, dzięki czemu maszyna jest zawsze gotowa do pracy.

WŁOSKI DESIGN - WYPRODUKOWANO WE WŁOSZECH

Atrakcyjny włoski design oraz wyjątkowa elegancja i cicha praca sprawiają, że nowy Evo jest urządzeniem odpowiednim do wyposażenia każdego profesjonalnego lub domowego otoczenia, również ze względu na możliwość całkowitego wbudowania.

Evocool

Evocool to doskonały cooler z cichym systemem chłodzenia i atrakcyjnym wyglądem.

Evocool to innowacyjna chłodziarka wyprodukowana we Włoszech przez Winefit.

Doskonale łączy się z dozownikiem EVO, aby dostarczać białe lub czerwone wina zawsze w odpowiedniej temperaturze.

EVO + EVOCOOL

Urządzenie doskonale łączy się z chłodziarką do wina EVOCOOL, aby zawsze utrzymywać wino w odpowiedniej temperaturze.

WYPRODUKOWANO WE WŁOSZECH

Jest to awangardowy system chłodzenia z dużą przestrzenią wewnątrz, jest bardzo cichy, a atrakcyjny design doda ważnego plusa do Twojej koncepcji.

INFORMACJE TECHNICZNE EVOCOOL:

 • Wymiary: 40 x 45 x 61

 • Waga: 23 kg

 • Maksymalna średnica butelki: 108 mm

 • Pojemność: 10 butelek 750 ml ze specjalnym korkiem Winefit

 • Czynnik chłodniczy: ekologiczny gazR600a

 • Rozmrażanie: automatyczne

 • Zamykanie drzwi: na klucz

 • Klasa energetyczna: A

 • Zasilanie: 220V / 240V – 50 Hz

 • Moc pobierana: 85W