GENERATORY WODY ATMOSFERYCZNEJ

 1. Home
 2. Oferta firmy
 3. Generatory wody atmosferycznej
 4. Generator wody atmosferycznej – QW100

Rewolucyjna technologia produkcji wody pitnej

QUERYWATER to opatentowana technologia produkcji czystej wody pitnej bezpośrednio z powietrza w procesie kondensacji. Generator wody atmosferycznej, typ: QW100 produkuje do 100 litrów wody pitnej dziennie. Jest przyjazny dla środowiska, ponieważ produkcja wody nie generuje odpadów z tworzyw sztucznych, podobnie jak zakup wody w plastikowych pojemnikach. Ten typ jest odpowiednim kompromisem między rozmiarem urządzenia a maksymalną produkcją wody. Może być stosowany w domach jednorodzinnych lub ogrodach.

Kluczowe cechy generatora wody atmosferycznej QW100

 • Produkcja do 100 litrów wody pitnej dziennie
 • Doskonała jakość wody spełniająca standardy US EPA i Światowej Organizacji Zdrowia
 • Skuteczna 7-stopniowa filtracja
 • Filtracja UV usuwa do 99,9% bakterii i wirusów
 • Wyświetlacz LCD
 • Wzbogacanie wody w minerały wapnia i magnezu
 • Energooszczędna praca – zużycie 1,3 kW
 • Niski poziom hałasu wynoszący zaledwie 50 dB
 • Zakres pracy: temperatura 15-45°C, wilgotność 20-100%
 • Waga urządzenia 140 kg

Wydajny system filtracji

Technologia produkcji czystej wody pitnej wykorzystuje charakterystykę chłodnicy absorpcyjnej, w której wilgoć z powietrza skrapla się na wymienniku. Skroplona woda jest następnie oczyszczana przez 7-stopniową filtrację, a następnie mineralizowana. Filtracja UV usuwa do 99,9% bakterii organicznych i wirusów, dzięki czemu woda jest całkowicie nieszkodliwa i przeznaczona do codziennego spożycia.

Woda korzystna dla organizmu

Dzięki wysoce wydajnej filtracji, generator wody atmosferycznej QW100 wytwarza najczystszą i najwyższej jakości wodę dostępną obecnie na rynku. Przefiltrowana woda ma lepszy smak i bogatszą zawartość tlenu, co poprawia ogólny metabolizm organizmu. Ponadto jest wzbogacona o optymalne ilości minerałów wapnia i magnezu. Im niższa mineralizacja, tym bardziej woda odgrywa rolę uzupełniania płynów i usuwania zanieczyszczeń z organizmu. Jest lekka, miękka w ustach i można ją pić w dużych ilościach bez uczucia łzawienia i ucisku w żołądku.

Łatwa instalacja urządzenia

Instalacja urządzenia QW100 jest bardzo prosta, wystarczy je podłączyć i można rozpocząć użytkowanie. Wyświetlacz LCD pokazuje aktualną temperaturę i wilgotność powietrza. Zaleca się wymianę filtrów wody w okresie od 6 do 12 miesięcy, w zależności od stopnia ich zanieczyszczenia. Dzięki obrotowym kółkom transport urządzenia jest bardzo prosty.

Niewyczerpalny zbiornik na wodę

Szacuje się, że w ziemskiej atmosferze znajduje się ponad 12,4 kwadryliona litrów wody. Po morzach i oceanach jest to drugi co do wielkości zbiornik wody na Ziemi. Ze względu na naturalny obieg wody, rezerwy są stale uzupełniane przez parowanie z gleby, mórz i oceanów. Jest to praktycznie niewyczerpane źródło, dlatego jest idealnym naturalnym źródłem wody z recyklingu, która znajduje się wokół nas.