GENERATORY WODY ATMOSFERYCZNEJ

 1. Home
 2. Oferta firmy
 3. Generatory wody atmosferycznej
 4. Generator wody atmosferycznej – QW20

Rewolucyjna technologia produkcji wody pitnej

QUERYWATER to opatentowana technologia produkcji czystej wody pitnej bezpośrednio z powietrza w procesie kondensacji. Generator wody atmosferycznej, typ: QW20 produkuje do 20 litrów wody pitnej dziennie, dzięki czemu całkowicie zastępuje zakup wody butelkowanej lub zbiorników z beczkami. Jest przyjazny dla środowiska, ponieważ produkcja wody nie generuje odpadów z tworzyw sztucznych, tak jak zakup wody w plastikowych pojemnikach. Dzięki niskiemu zużyciu energii i cichej pracy urządzenie jest idealnym rozwiązaniem do domu lub biura.

Kluczowe cechy generatora wody atmosferycznej QW20

 • Produkcja do 20 litrów wody pitnej dziennie
 • Doskonała jakość wody spełniająca standardy US EPA i Światowej Organizacji Zdrowia
 • Wydajna 7-stopniowa filtracja
 • Filtracja UV usuwa do 99,9% bakterii i wirusów
 • Filtr powietrza Hepa oczyszcza powietrze w pomieszczeniu
 • Sterowanie dotykowe i biały wyświetlacz LCD
 • Wybór zimnej i ciepłej wody 6° C / 82° C
 • Wzbogacanie wody minerałami wapnia i magnezu
 • Energooszczędna praca – zużycie 0,47 kW (0,97 kW przy pełnym obciążeniu)
 • Niski poziom hałasu wynoszący zaledwie 45 dB
 • Zakres pracy: temperatura 15-45 °C, wilgotność 20-100%
 • Waga urządzenia 45 kg

Wydajny system filtracji

Technologia produkcji czystej wody pitnej wykorzystuje charakterystykę chłodnicy absorpcyjnej, w której wilgoć z powietrza skrapla się na wymienniku. Skroplona woda jest następnie oczyszczana przez 7-stopniową filtrację, a następnie mineralizowana. Filtracja UV usuwa do 99,9% bakterii organicznych i wirusów, dzięki czemu woda jest całkowicie nieszkodliwa i przeznaczona do codziennego spożycia.

Woda korzystna dla organizmu

Dzięki wysoce wydajnej filtracji, generator wody atmosferycznej QW20 wytwarza najczystszą i najwyższej jakości wodę dostępną obecnie na rynku. Przefiltrowana woda ma lepszy smak i bogatszą zawartość tlenu, co poprawia ogólny metabolizm organizmu. Ponadto jest wzbogacona o optymalne ilości minerałów wapnia i magnezu. Im niższa mineralizacja, tym bardziej woda odgrywa rolę uzupełniania płynów i usuwania zanieczyszczeń z organizmu. Jest lekka, miękka w ustach i można ją pić w dużych ilościach bez uczucia łzawienia i ucisku w żołądku.

Automatyczny tryb cykliczny Always Pure przefiltrowuje wodę przez filtry uzdatniające co 3 godziny, dzięki czemu jest ona zawsze świeża w zbiorniku i nadaje się do natychmiastowego spożycia.

Łatwa instalacja urządzenia

Instalacja urządzenia QW20C jest bardzo prosta, wystarczy je podłączyć i można rozpocząć korzystanie z niego. Czytelny wyświetlacz LCD pokazuje bieżące dane dotyczące temperatury powietrza, wilgotności, poziomu wody, jakości wody i czasu pracy filtra. Zaleca się wymianę filtrów wody w okresie od 6 do 12 miesięcy, w zależności od stopnia ich zanieczyszczenia.

Niewyczerpany rezerwuar wody

Szacuje się, że w ziemskiej atmosferze znajduje się ponad 12,4 kwadryliona litrów wody. Po morzach i oceanach jest to drugi co do wielkości zbiornik wody na Ziemi. Ze względu na naturalny obieg wody, rezerwy są stale uzupełniane przez parowanie z gleby, mórz i oceanów. Jest to praktycznie niewyczerpane źródło, dlatego jest idealnym naturalnym źródłem wody z recyklingu, która znajduje się wokół nas.