Generator stacjonarny i przewoźny QAS – Atlas Copco

Generatory stacjonarne i przewoźne

Generatory prądotwórcze firmy Atlas Copco zapewniają moc do 1250 kVA.

Doskonałe rozwiązanie do prac budowlanych, oświetlenia imprez plenerowych, przy wynajmie i w różnego rodzaju pracach w sektorze użyteczności publicznej – generatory zajmują mało miejsca, emitują mniej szkodliwych składników spalin, są gotowe do natychmiastowego rozpoczęcia pracy, zużywają mniej paliwa, zachowują wysoką wartość odsprzedaży i wyróżniają się najniższym całkowitym kosztem posiadania w swojej klasie.

 

Wytrzymałe urządzenia

Zabezpieczona przed korozją, wodoodporna obudowa oraz możliwość pracy w wysokich lub niskich temperaturach otoczenia to czynniki, które sprawiają, że przewoźne generatory z silnikiem wysokoprężnym Atlas Copco to doskonały wybór.

Idealne do pracy równoległej, polegającej na współdzieleniu obciążenia

Urządzenia o mocy powyżej 250 kVA można bez problemu zsynchronizować, aby przystosować je do własnych potrzeb.

Generatory z silnikiem wysokoprężnym opracowane specjalnie dla budownictwa oraz na wynajem

Zaprojektowane z myślą o klientach. Urządzenia te są łatwe w transporcie, obsłudze i serwisowaniu.

Wybierz generator idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!

Szukasz niezawodnego źródła prądu do zasilania swoich urządzeń? Oferujemy szeroką gamę przenośnych generatorów, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.

Generator QAS+

Specjalistyczne źródło zasilania

Możliwość przenoszenia

Generatory QAS+ pomagają zwiększyć wydajność floty i szybciej osiągnąć zwrot z inwestycji (ROI). Modele te należą do najbardziej wydajnych w gamie QAS, co pozwala ograniczyć emisję CO2 i zużycie paliwa. Generatory QAS+ są cichsze niż porównywalne rozwiązania innych firm, zapewniając znaczną redukcję poziomu hałasu podczas pracy.

Generator QAS

Specjalistyczne źródło zasilania

Możliwość przenoszenia

Najważniejszą cechą generatorów QAS jest możliwość ich sprawnego transportu i instalacji w wielu miejscach. Niezależnie od odległości — od kilku metrów do setek kilometrów — urządzenia można przetransportować łatwo i bezpiecznie. Ponadto zapewniają one wyjątkową wydajność nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki temu generatory QAS doskonale sprawdzają się w wynajmie i wymagających pracach budowlanych.

Generator QES

Wszechstronność i moc

Przewoźne i stacjonarne

Aby ułatwić firmom dobór właściwego generatora, poszerzyliśmy gamę produktów QES o nowe modele o mocy do 1250 kVA PRP. Generatory QES zostały zaprojektowane zgodnie ze sprawdzonymi w praktyce zasadami konstrukcji, które są stosowane w całej naszej ofercie generatorów i zapewniają modułowość oraz potencjał modernizacji i rozbudowy, a także łatwość instalacji i wyjątkową niezawodność.