Pompa membranowa Debem

Pozioma pompa odśrodkowa MB

Pompy MB okryte żywicą poziome pompy odśrodkowe pompy są uruchamiane bezpośrednio silnikiem napędowym (max 3000 rpm) do szybkiego transportu płynów i / lub drenażu z przepływem od 6 do 75 m3/godz. Ich specjalna otwarta konstrukcja wirnika pozwala pompować nawet bardzo zanieczyszczoną ciecz o lepkości pozornej do 500 cps (w temperaturze 20 ° C) zawierającą zawiesiny ciał stałych. Pompa oferuje dwa różne typy wewnętrznego uszczelnienia mechanicznego w zależności od zastosowania, TL (uszczelka) i TS (uszczelnienie mieszkowe).

Główne cechy

1. Dostępny w polipropylen, PVDF;

2. Wysoka zasysalność

3. Doskonałe do pracy z bardzo zanieczyszczonymi płynami

4. Szybkość przepływu: od 6 do 75 m3/godz;

5. Wysokość podnoszenia: do 38 m;

6. Szybka i łatwa konserwacja;

7. Tanie części zamienne

Opis pompy

Pokrytego żywicą poziome pompy odśrodkowe posiadają solidną obudowę do podłączenia silnika elektrycznego i kontrolę uszczelnienia mechanicznego.Wirnik jest wyposażony w otwarte na wale pompy, jest integralny z wałem napędowym silnika elektrycznego. Uszczelnienie jest umieszczone w tylnej części wirnika.

A = elektryczny silnik
B = kontrola
C = uszczelnienie mechaniczne
D = wirnik
E = kanał dostawy
F = kanał wlotowy

Jak to działa ?

Wirnik jest integralny z wałem napędowym i bezpośrednio z silnikiem elektrycznym. Obraca się w zadanej prędkości wytwarzając efekt ssania odśrodkowego od strony wlotu i wyładowań tłocznej.

Instalacja

MB poziome pompy odśrodkowe mogą być instalowane wyłącznie z wałem ustawionym poziomo w pozytywnym układzie wysokości zasysania. Odpowiednie urządzenia powinny być wyposażone, aby zapobiec suchości i tworzenia wiru i możliwości zasysania powietrza. Pompy odśrodkowe powinien pracować DOKŁADNIE wypełnione. Suchość lub przechęrzyki powietrza może spowodować uszkodzenie uszczelnienia mechanicznego.

Ten sposób montażu jest możliwy dla mediów o maksymalnej lepkości do 50 000 cps w 20OC.