Pompa membranowa Debem

Pionowa pompa odśrodkowa Im

TRA – przenośne pompy beczkowe zanurzeniowe przeznaczone są do przepompowywania żrących płynów. Ich specjalny kształt zapewnia, że wszelkie wycieki są gromadzone w bębnie. Dostępne z elektrycznym lub pneumatycznym wymiennym silnikiem, pompy te mają otwarty wirnik, który umożliwia ciągłe pompowanie czystych korozyjnych cieczy o lepkości pozornej do 600 cps, 500-watowy silnik elektrycznych i pneumatycznych (w 20 ° C) i 900 cps z 800-watowy silnik elektryczny (w temperaturze 20 ° C). TR-EL Pompy serii napędzane silnikiem elektrycznym są wyposażone w wyłącznik bezpieczeństwa z przełącznikiem, który zapobiega przypadkowemu restartowi po awarii zasilania.

Główne cechy pomp beczkowych

1. Dostępne w PP, PVDF, AISI 316

2. Niedroga;

3. Przenośna;

4. Obsługa żrących płynów;

5. Lepkość do 900 znaków na sekundę;

6. Dostępny z silnikiem elektrycznym lub pneumatycznym;

7. Regulowana prędkość przepływu (wersja pneumatyczne);

8. Brak uszczelnienia mechaniczne;

9. Łatwo demontarzu;

10. Długość rury = 900 mm o 1200 mm;

11. Przepływ do 90 l / min.

 

Opis pomp pomp beczkowych

Bęben składa się z rurki zanurzeniowej na końcu mieści się wirnik który jest kołem napędowym, zamocowany do pompy za pomocą nakrętki, podczas transmisji zapewnia sprzężenie wału.

A = sprzęgło
B = nakrętka pierścienia silnik
C = namiar
D = dostawa
E =
rura zanurzeniowa
F = tuleje PTFE
G = wirnik
H = Port ssania
I = wał

Jak to działa ?

Wirnik jest integralny z wałem i połączony z silnikiem elektrycznym lub pneumatyczne, który sprawia, że ​​obracają się, tworzy w ten sposób efekt odśrodkowej.

Instalacja pomp beczkowych

TR Pompy bębnowe powinne być używane tylko z wałem ustawionym w pionie i pompy zanurzonej w bębnie, ciecz musi być obecna. Suchość lub pechęrzyki powietrza mogą spowodować uszkodzenie wewnętrznej tulei prowadzącej wał.