Pompy hermetyczne, magnetyczne

Oferta pomp hermetycznych (magnetycznych)

Pompy bezuszczelkowe z napędem magnetycznym

Wszystkie bezuszczelkowe pompy Greenpumps (modele zielone) z napędem magnetycznym są budowane z myślą o bezpieczeństwie ludzi i środowiska. Części zbudowane z litego pręta obrobionego na maszynie sterowanej numerycznie, pierścień odbojowy wewnątrz obudowy sprzęgła i zewnętrzny pierścień magnesu całkowicie zamknięty, stawiają nasze produkty na pierwszym miejscu pod względem zasad bezpieczeństwa, zawsze bez kompromisów. Wszystkie termoplastyczne, bezuszczelkowe pompy GREENPUMPS (modele zielone) z napędem magnetycznym wyróżniają się wytrzymałością i prostotą. Serie GPC i GPT są zbudowane z bardzo grubych ścianek z termoplastycznego tworzywa sztucznego PP

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Pompy chemiczne hermetyczne

GemmeCotti (modele niebieskie) jest wiodącym producentem pomp chemicznych. Nasza oferta pomp chemicznych obejmuje: pompy wirowe z napędem magnetycznym, pompy turbinowe z napędem magnetyczne, pompy łopatkowe z napędem magnetyczne, pompy pionowe, pompy z uszczelnieniem mechanicznym, pompy próżniowe, pompy membranowe z napędem pneumatycznym, pompy atex i pompy przenośne, produkowane z materiałów termoplastycznych (PP lub PVDF) lub metalowych (AISI 316).

Pompy z napędem magnetycznym DM

Pompy te są napędzane przez parę magnesów: magnes zewnętrzny jest umieszczony na wale silnika i przekazuje ruch do magnesu wewnętrznego zintegrowanego z hermetycznie uszczelnionym wirnikiem. Wirnik pompy odśrodkowej z napędem magnetycznym (wirnik zamknięty) nie jest fizycznie przymocowany do wału silnika, co eliminuje konieczność stosowania uszczelek, a w konsekwencji wszelkie wycieki pompowanej cieczy spowodowane zużyciem. Niektóre z głównych zastosowań tego typu pomp to maszyny laboratoryjne lub sprzęt medyczny, wywoływarki fotograficzne, przemysł galwaniczny i chemiczny, uzdatnianie wody, akwaria, systemy filtracyjne, wymienniki ciepła, systemy odzyskiwania srebra, przemysł graficzny i procesy rentgenowskie. Pompy z napędem magnetycznym składają się z niewielkiej liczby elementów, dzięki czemu są bardzo łatwe w konserwacji. Pompy są dostępne w wersji z polipropylenu (PP) lub z polifluorku winylidenu (PVDF).

– Produkt zaprojektowany i wykonany we Włoszech
– Wykonane z polipropylenu lub PVDF
– Zastosowanie pod głowicą
– Niezwykle łatwe w konserwacji
– Odpowiednie do pracy ciągłej