Pompy membranowe Dm

Magnetyczna pompa odśrodkowa - Dm

Para magnesów odpowiedzialna jest za dzaiałanie pompy, magnes umieszcza się na zewnętrznej częsci wału napędowego przekazuje on ruch do zintegrowanych z wewnętrzną częscią magnesu, dzięki temu wirnik jest hermetycznie izolowany. Wirnika nie jest fizycznie przymocowany do wału napędowego, w związku z stosuje uszczelki, a to w konsekwencji eliminuje zapobieganie wyciekom cieczy pobieranego przez pompe.Głowica pompy jest wykonana z kilku składników, w ten sposób utrzymanie staje się bardzo łatwe. Materiały użyte w standardzie z polipropylenu (PP) i polifluorek winylidenu (PVDF).
Pompy nie mogą pracować na sucho. Brudne płyny mogą zmniejszyć żywotność pompy
Temperatura pracy: PP min -10/max 65 ° C – PVDF min -10/max 90 ° c.

Nowa seria DM megnetycznych pomp odśrodkowych składa się z różnych modeli o pojemności od 6,5 m3 / h do 35 m3 / h, o całkowitej głowicy, w przedziale od 8,5 mln ton do 24 mln ton.

Zastosowanie

Pompy Dębem  z powodzeniem nadaje się do wielu różnych zastosowań, takich jak: technika laboratoryjna, sprzęt medyczny, procesy fotograficzne, promienie rentgenowskie procesory filmowe, systemy laserowe wiązki, maszyn obróbka metali, grafiki, wymienniki ciepła, akwariach, uzdatniania wody, jednostek filtrujących, w przemyśle chemicznym przemyśle galwanicznym.

Główne cechy

1. Dostępny w polipropylenu, PVDF, ECTFE;

2. Wymuszone wysokość zasysania;

3. Wysoka szybkość przepływu: od 5 do 35 m3 / h;

4. Szybka i łatwa konserwacja;

5. Tanie części zamienne.

6. Nie ma możliwości wycieku płynu

Komponenty i materiały

1 Wał Alumina w ceramice 99,7%
2 łożyska Podkładka oporowa z PTFE + 30% Graphite
3 łożyska PTFE + 30% Graphite
4 O-ring Viton / EPDM
5 Wirnik z PP / PVDF + CF
6 Obudowa pompy z PP / PVDF + CF
7 Kierownik podkładka oporowa łożyska w glinu Ceramiki 99,7%