Prasa pionowa aton

Prasa pionowa aton

Innowacyjne prasy pionowe z ramą ze stali nierdzewnej – wyposażone w ergonomiczny wózek. Panel kontrolny pozwala na szybkie ustawienie wymaganego ciśnienia – od 0 do 350 bar. Dostępne w wersji trójfazowej, z elektrycznym silnikiem.

Dostępne kombinacje:

  • obudowa drewniana lub ze stali nierdzewnej
  • panel kontrolny
  • tacka ociekająca
  • panel kontrolny z falownikiem

Prasa ATON 300 Oil

Posiada silnik trójfazowy, wyposażona w zdejmowalny zbiornik. Na zamówienie dostępny drugi zbiornik. Wszystkie części, które wchodzą w kontakt z produktem wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304. W zestawie z ręczną pompą hydrauliczną oraz 9 płytami ze stali nierdzewnej AISI 304.

Prasa ATON 500 Oil

Posiada silnik trójfazowy, wyposażona w zdejmowalny zbiornik. Na zamówienie dostępny drugi zbiornik. Wszystkie części, które wchodzą w kontakt z produktem wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304. W zestawie z ręczną pompą hydrauliczną oraz 12 płytami ze stali nierdzewnej AISI 304.

Prasa pionowa ATON 800

Prasy pionowe to idealne zastosowanie dla każdej winiarni lub domu. Duży asortyment wykończeń – drewno, stal nierdzewna, możliwość przyłączenia elektrycznego silnika czy opcja panelu sterowania – sprawi, że dobór prasy do zapotrzebowań będzie prosty.