PRZEKŁADNIE ŚLIMAKOWE SERIA BOX

  1. Home
  2. Oferta firmy
  3. Silniki elektryczne
  4. Przekładnie współosiowe Robus

Przekładnie współosiowe Robus

Unikalny kształt, sztywność i precyzja, jednolity, żeliwny korpus, kołnierz i łapy, zapewniają maksymalną solidność. Poza wielkością 20, wszystkie przekładnie Robus mają wkręcony uszak do podnoszenia. Konstrukcja modularna z przykręcanym kołnierzem wyjściowym i łapami pozwala na łatwą i szybką zamianę pomiędzy montażem na łapach i kołnierzowym.

 Duża pokrywa górna z lekkiego stopu aluminium ułatwia przeglądy. Łatwe w kontroli i obsłudze. Minimalne wymagania obsługi. Wszystkie wielkości dostarczane są z olejem syntetycznym o długim okresie użytkowania Kołnierz zgodny z normami IEC i tuleja wejściowa.

Wybór wałów drążonych umożliwia bezpośredni montaż każdego standardowego silnika, Unikalna konstrukcja przekładni Robus umożliwia montaż wszystkich wielkości w każdej pozycji.

Ta elastyczność jest osiągnięta:
– samosmarujące łożyska ZZ na wale wejściowym i wyjściowym,
– 6 zamiennych ze sobą korków, włączając odpowietrznik i olejowskaz, części mechaniczne zamocowane na swoich pozycjach pierścieniami sprężynującymi i podkładkami.

Zapewnia to także lepsze pochłanianie obciążeń osiowych i przedłuża żywotność łożysk. Różne rodzaje przykręcanych łap wykonanych w całości z żeliwa dają zamienność przekładni Robus z przekładniami innych marek.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.